Новоград-волинці обговорювали тарифи на миття у міській лазні

24 Червня 2016, 5:09

23 червня 2016 року у конференц-залі Будинку рад відбулися громадські слухання з питань користування послугами лазні на пільгових умовах для окремих категорій громадян та встановлення тарифу на послуги миття.

Людмила Тодорович – директор КП „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“, на балансі якого знаходиться дільниця «Лазня», ознайомила присутніх із проектом Положення про користування послугами лазні на пільгових умовах для окремих категорій громадян. Згідно з цим Положенням користування послугами лазні на пільгових умовах пропонується надавати громадянам похилого віку, інвалідам, ветеранам війни, учасникам бойових дій, ліквідаторам та потерпілим І, ІІ та ІІІ категорій від наслідків аварії на ЧАЕС, іншим категоріям громадян, що потребують соціальної соціальної підтримки, зареєстровані в місті Новоград-Волинський та перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення міської ради. У Положенні визначено, що пільга надається за умови врахування прожиткового мінімуму та відсутності комунальних зручностей. Слід зазначити, що скористатись пільгою можна буде не більше 4 разів впродовж календарного місяця в загальному залі. Однак, кількість відвідувань лазні на пільгових умовах протягом місяця може бути зменшена до 2 разів на місяць залежно від наявних коштів, передбачених на ці цілі в бюджеті міста.

Відповідно до розробленого проекту рішення  виконавчого комітету міської ради пропонується встановити тариф на послуги (миття населення) дільниці „Лазня“ комунального підприємства міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ в розмірі 49 грн. з людини за одне відвідування  (з ПДВ). Наразі ж тариф складає 30 грн.

Громадське слухання даного питання з мешканцями міста проходило в напруженій атмосфері. У ході слухань були висловлені зауваження щодо надання послуг закладом. У підсумку присутні не дійшли спільної згоди.

Зокрема, було запропоновано перерахувати тариф на послуги миття з метою зменшення його вартості, враховуючи всі витрати за 5 місяців поточного року.

Пропозиції з даного питання приймаються до 5 липня 2016 року за тел.: 5-32-77 або 5-53-87.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія