Новоград-волинці взяли участь у святкових заходах з нагоди 1312-ої річниці заснування міста Коростень

29 Травня 2017, 17:56

27 травня 2017 року на запрошення міського голови м.Коростень В.В. Москаленка делегація від Новограда-Волинського на чолі з заступником міського голови Віктором Андрійовичем Шалухіним перебувала на урочисто-святкових заходах з нагоди 1312-ої річниці заснування міста.

Під час урочистостей Віктор Шалухін від імені міського голови Віктора Леонідовича Весельського, депутатського корпусу, виконавчого комітету та себе особисто щиро привітав міського голову Коростеня та всіх коростенців з нагоди Дня міста: «День міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. Це свято об’єднує усіх, кому дороге своє місто, його історія та традиції. Цей день святкує кожен, хто вважає своє місто рідною домівкою. Упевнений, що наші ділові взаємовідносини у економічній, соціальній, культурній сферах знайдуть свій подальший розвиток, а дружба між жителями Новограда-Волинського та Коростеня рік від року міцнітиме і розвиватиметься. Щиро бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та упевненості в завтрашньому дні. Хай ваше місто буде вічно молодим, квітучим і красивим, а життя кожної родини – наповнене душевним теплом, радістю і надією на краще!»

Також Віктор Андрійович з найкращими побажаннями добробуту та миру вручив міському голові Коростеня Володимиру Васильовичу Москаленку „Ріг достатку“, виготовлений працівниками ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» такористуючись нагодою  запросив на щорічне святкування Міжнародного свята літератури та мистецтв «Лесині джерела».

Делегація приєдналась до усіх заходів присвячених Дню народження Коростеня. В рамках свята ознайомилися з містом, взяли участь у молебені за місто біля скульптури Покрови Пресвятої Богородиці, відвідали парк відпочинку «Древлянський», виставки: автомобілів, продукції промислових та приватних підприємств міста, виробів декоративно-прикладного мистецтва місцевих майстрів, дитячої творчості, художньої школи.

Гостинність, дружнє ставлення та прийом коростенських колег, їхній колорит та вміння гарно відпочити передалося новоград-волинським гостям теплими враженнями та позитивними емоціями.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія