В Новограді-Волинському пройшов відкритий чемпіонат Житомирської області з шашок-100

29 Травня 2017, 18:18

За підтримки управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради на спортивній базі дитячо-юнацької спортивної школи з 26 по 28 травня 2017 року пройшов відкритий чемпіонат Житомирської області з шашок-100 серед чоловіків та жінок.

В змаганнях прийняли участь кращі та досвідчені спортсмени області. У чоловіків чемпіоном став представник міста Житомира – Гангальський Олександр, чемпіон Європи та срібний призер чемпіонату світу серед людей з обмеженими фізичними можливостями. Друге місце зайняв майстер спорту, бронзовий призер чемпіонату Європи, володар кубку України 2016 року – Марциновський Юрій. Бронзову нагороду виборов кандидат у майстри спорту – Колесник Іван. Всі три спортсмени вихованці нашої дитячо-юнацької спортивної школи. У жінок перше, друге та третє місця відповідно зайняли Ященко Анастасія (м.Новоград-Волинський), Крутякова Світлана (м.Новоград-Волинський), Букша Ілона (смт.Ємільчино).

Чемпіони та призери чемпіонату нагороджені грамотами та медалями.