Новоград-Волинська громада у смартфоні

20 Вересня 2021, 16:16

У Новоград-Волинській міській територіальній громаді запущено муніципальний чатбот «СВОЇ», який розроблено за підтримки Швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації України.

За допомогою чатботу у застосунках Viber та Telegram жителі нашої громади можуть отримувати інформацію про життєдіяльність громади, адміністративні та інші послуги, інформацію про діяльність підприємства, з’єднуватися з відповідними сервісами, отримувати важливі новини, проголосувати в опитуваннях, залишити е-відгук про діяльність органів місцевого самоврядування, сервіс е-звернень (відразу із телефонами та адресами), е-петиції, e-бюджет – бюджет громади, де також відображено всі проєктні пропозиції «Бюджету участі».

За допомогою чатботу можна скористатись е-послугами, які передбачаються за допомогою застосунку «Дія», які використовуються у нашій громаді.

Для початку користування чатботом переконайтесь, що на Вашому мобільному пристрої встановлено додатки Viber або Telegram.

Перехід на чатбот «СВОЇ» за QR-кодів, які зазначено нижче.

Після переходу має відображатись наступна інформація: Вітаємо, Ви у чатботі «СВОЇ»! Тисніть «РОЗПОЧАТИ/START» та оберіть Новоград-Волинську міську територіальну громаду. 

 

Чат-бот Гаряча лінія