Новоград-Волинська громада зібрала понад 5000 Великодніх пасок для військових

19 Квітня 2022, 17:18

Нині кожна українська родина готується до свята Христового Воскресіння. Сьогодні,  в умовах повномасштабного вторгнення російського окупанта на нашу неньку-Україну, кожен з нас чітко усвідомлює, що наші Захисники та Захисниці – це Герої, за яких ми щоденно молимось та дякуємо Богові.

Для того, щоб засвідчити свою вдячність та підтримку військовим, а також передати їм атмосферу домашнього затишку та Великоднього свята, у нашій громаді було ініційовано проведення загальноміської благодійної акції «Великдень РАЗОМ».

Ініціатива об’єднала нас із захисниками, які боронять державу на фронті, несуть варту в тилу.

Долучились до проведення акції сотні жителів громади, волонтери, колективи закладів освіти, медицини, установ, організацій, підприємці та старостинські округи. Кожен хотів подарувати частинку тепла та відчуття звичайної людської радості нашим захисникам. До акції долучилась малеча громади, яка підготувала малюнки з привітаннями, листи – подяки та власноруч виготовленими подарунками. Це підтримує бойовий дух воїнів. Багато хто ці щирі подарунки носить при собі, вставляючи в бронежилет, захисні шоломи, розміщують у бліндажах та бойових машинах.

Перед відправленням до воїнів, Великодні смаколики було освячено настоятелем Свято-Михайлівського собору, протоієреєм Геннадієм Пограничним.

Дякуємо усім, хто долучився до акції, яка нас об’єднала. Переконані, що кожна Великодня паска пеклась від щирого серця та з великою любов’ю.

Добрими справами наближаємо ПЕРЕМОГУ. В неосяжній єдності – наша сила!

Воскрес Христос – Воскресне Україна!

Чат-бот Гаряча лінія