Новоград-Волинська міська рада підтримала ветеранів та воїнів АТО

21 Лютого 2017, 4:56

В Україні стрімко набирає популярність флешмоб 22 PushupChallenge, метою якого є підтримка ветеранів бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримка воїнів та популяризація здорового способу життя. Флешмоб стартував в США в кінці 2016 року після публікації звіту Департаменту у справах ветеранів, в якому були представлені дані про самогубства серед ветеранів за 2014 рік. Виявилося, що 22 ветерана кожен день здійснюють самогубство, пізніше ця цифра була знижена до 20. Суть флешмобу полягає в тому, що учасники протягом 22 днів віджимаються 22 рази, записують це на камеру і передають естафету далі.

Отримавши естафету від КВНЗ “Новоград-Волинський медичний коледж” депутати міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, працівники виконавчого комітету міської ради прийняли участь у флешмобі 22 PushupChallenge, для того щоб  підтримати українських воїнів АТО, а зокрема тих, хто має посттравматичний синдром, а також привернути увагу до бійців, які повертаються додому з війни та потребують особливої уваги і підтримки суспільства. Кожен громадянин розуміє, що для того, щоб бути надійним захисником нашої Батьківщини потрібно мати добру фізичну підготовку. І тому участь у таких патріотичних заходах гартує волю і наполегливість в досягненні благородної мети – бути достойним громадянином своєї держави.

Новоград-Волинська міська рада прийняла естафету “22 Push-Up Challenge” та передає  її депутатам Житомирської обласної ради.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія