Новоград-Волинському промислово-економічного технікуму безоплатно передано котел на альтернативному паливі
![Новоград-Волинському промислово-економічного технікуму безоплатно передано котел на альтернативному паливі](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr46etqd166c11051soe1nr71g5bpm.jpg)
22 жовтня котельня Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму поповнилася потужним і водночас вкрай необхідним в умовах сьогодення устаткуванням. Так, Коростенський завод теплотехнічного обладнання безоплатно передав у користування навчальному закладу котел на альтернативному паливі – дровах. Від імені міської ради директору заводу Олегу Головійчуку було вручено почесну грамоту за внесок в покращення паливно-енергетичної бази міста. Адже, це ще один крок, який дозволить зменшити споживання газу та суттєво зекономити бюджетні кошти.
Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради