Новоград-Волинський: Благодійна акція «Підтримай родину захисника України»

15 Грудня 2015, 7:05

Саме під такою назвою Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів міську патріотичну акцію, присвячену Дню Збройних Сил України. В рамках акції були залучені студенти вищих навчальних закладів міста – промислово-економічного технікуму, медичного коледжу, економіко-гуманітарного коледжу, вищого професійного училища, які відвідали за місцем проживання і привітали зі святом 24 військових, які є учасниками проведення антитерористичної операції, внаслідок чого отримали І, ІІ, ІІІ групи інвалідності. З метою проведення оцінки потреб та сприяння у вирішенні проблем, спеціалістами центру соціальних служб було здійснено соціальну підтримку в телефонному режимі 196 демобілізованих учасників бойових дій, які проживають в місті. Зокрема, повідомили, що не потребують допомоги 116 осіб, відмовилися від спілкування 3 особи, не вдалося додзвонитися до 64 осіб (не брали слухавку, поза зоною досяжності та інше). Було виявлено проблеми у 13 осіб, це здебільшого земельні питання, проблема отримати довідку про поранення, невчасна виплата заробітної плати та інше. По кожній проблемі МЦСССДМ направив відповідні листи для сприяння тієї чи  іншої установи у їх вирішенні. Спеціалістами МЦСССДМ було проведено оцінку потреб двох сімей, в яких чоловік і син пропали безвісти. Одна сім’я поставлена на облік сімей, які опинились у складних життєвих обставинах і взята під соціальний супровід, залучені певні установи, військова частина для вирішення проблем даної сім’ї. Також щотижня спеціалісти центру соціальних служб здійснюють соціальну підтримку в телефонному режимі  43 сімей загиблих, які проживають в місті.

До участі в акції були залучені депутати міської ради, в яких на виборчих округах проживають сім’ї батьків, в яких сини загинули під час проведення АТО на сході України. Таких сімей в місті 12. Особливі слова вдячності за увагу і турботу висловлюємо депутатам міської ради Стаднику О.М., Рассадіну А.О., Овдіюку В.І,  Новиченку Ю.Б., Павловському М.С., Крапівницькій С.В.,  Федорчуку В.Г. Також віримо, що ті депутати, які не знайшли ще часу відвідати і познайомитися з батьками загиблих воїнів, зроблять це під час новорічно-різдвяних свят.

Істинні та великі справи завжди скромні – в цьому їх велич і краса. Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді дякує всім, хто долучався до участі в акції. Людина стає щасливою і духовно відроджується лише тоді, коли сама творить добро.  Зцілюймо людей своїми добрими справами!

 

Наталія Борис

Директор МЦСССДМ

 

Чат-бот Гаряча лінія