Новоград-Волинський: Боже, дай Україні добра

20 Листопада 2015, 2:24

Під таким гаслом 10 листопада 2015 року в бібліотеці ЗОШ № 6 відбулася зустріч з поетесою-землячкою Валентиною Ксендзук.

У кожного одна Батьківщина і кожен має любити її. Україна – наша рідна країна. Історія нашого народу сягає у глибину століть. Україна має багате і славне минуле. Вона виплекала Запорізьку Січ, Києво-Могилянську академію, виколисала таких велетнів духу як Богдан Хмельницький, Григорій Сковорода, Михайло Грушевський, Тарас Шевченко, Петро Сагайдачний. Цей перелік можна продовжити іменами наших сучасників, які примножують славу нашої Батьківщини: Ігор Юхновський, В’ячеслав Чорновіл, Володимир Яворівський, Михайло Слабошпицький, Іван Драч.

Україна дуже багата на таланти і на жіночу красу. Гордістю нашого міста є поетеса Валентина Ксендзук. Пані Валентині дав Бог і талант, і красу. Щира, відкрита, закохана у світ вона з першої хвилини розташувала до себе учнів. Зустріч проходила у теплій обстановці. Багато цікавого Валентина розповіла про своє життя. Поетеса читала свої поезії, була захоплена молодими шкільними поетами-початківцями. Свої проби пера читали учні: Білецька Тетяна, Супрун Кароліна, Поліщук Вероніка, Юхимчук Лілія, Коваленко Віталіна, Топінко Тетяна, Тимощук Марина. На зустрічі прозвучало багато віршів вустами наших учнів: Максимовича Едуарда, Бордійчук Катерини, Музики Юлії, Рудаківської Анастасії. Особливо всіх присутніх вразив вірш «Дай нам, Боже, миру назавжди», який талановито прочитала учениця 9-Б класу Блиндюк Єлизавета.

Учні та вчителі насолоджувалися поезією Валентини Ксендзук. Дітям було цікаво познайомитися з талановитою землячкою, яка є координатором творчої інтелігенції міста. Ця зустріч залишила в душах присутніх теплі спогади.

Підсумок заходу я хочу висловити словами вірша нашої гості:

            Ми прагнем миру і свободи,

            І до святої йдем мети –

            Добробут нашому народу

            І слово вільне донести.

 

            Гей, об’єднаймось, українці,

            Хто хоче волі і добра.

            Лише разом, не поодинці,

            Сягнемо правди Кобзаря.

 

Бібліотекар ЗОШ № 6 Н.П. Панченко

 

Чат-бот Гаряча лінія