У Новограді-Волинському проходив «Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності»

20 Листопада 2015, 2:29

З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи щодо попередження надзвичайних подій та ситуацій за участю дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах з 15-го жовтня по 16-те листопада проходив «Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності».  

У рамках місячника – 16 жовтня в дошкільному навчальному закладі № 13 відбулась громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». Під час заходу рятувальники зустрілися з дітьми та роз’яснили їм основні правила безпечної поведінки під час перебування в побуті, на вулиці та при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів. Також співробітники ДСНС продемонстрували дітям спеціальне спорядження та техніку. 

В навчальних закладах було проведено комплекс цікавих заходів з безпеки життєдіяльності. Це  бесіди з дітьми,  показ спеціально створених навчальних фільмів та демонстрація пожежно-рятувальної техніки та спорядження. У школах проходили «відкриті уроки» з тематики запобігання травматизму і загибелі дітей під час надзвичайних подій. 

Завдяки таким заходам можна навчити дітей культурі безпечної поведінки, а також закріпити необхідність щоденного дотримання правила безпеки.

 

Новоград-Волинський міськрайонний відділ Управління ДСНС України у Житомирській області

 

Чат-бот Гаряча лінія