У Новограді-Волинському проходив «Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності»
![У Новограді-Волинському проходив «Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності»](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr4ijh4k1jtd178al911gnr1rdq1ua.jpg)
З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи щодо попередження надзвичайних подій та ситуацій за участю дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах з 15-го жовтня по 16-те листопада проходив «Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності».
У рамках місячника – 16 жовтня в дошкільному навчальному закладі № 13 відбулась громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». Під час заходу рятувальники зустрілися з дітьми та роз’яснили їм основні правила безпечної поведінки під час перебування в побуті, на вулиці та при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів. Також співробітники ДСНС продемонстрували дітям спеціальне спорядження та техніку.
В навчальних закладах було проведено комплекс цікавих заходів з безпеки життєдіяльності. Це бесіди з дітьми, показ спеціально створених навчальних фільмів та демонстрація пожежно-рятувальної техніки та спорядження. У школах проходили «відкриті уроки» з тематики запобігання травматизму і загибелі дітей під час надзвичайних подій.
Завдяки таким заходам можна навчити дітей культурі безпечної поведінки, а також закріпити необхідність щоденного дотримання правила безпеки.
Новоград-Волинський міськрайонний відділ Управління ДСНС України у Житомирській області