Новоград-Волинський ДНЗ №6 відзначив своє 50-річчя

18 Грудня 2015, 7:57

17 грудня 2015 року свій 50-річний ювілей відзначив дошкільний навчальний заклад №6 «Дзвіночок». Цього дня дитячий садочок гостинно відчинив свої двері для цілої плеяди вихователів, колишніх і нинішніх працівників та вихованців закладу. Також участь у заході взяли почесні гості: міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко та заступник міського голови Оксана Гвозденко.

Захід відкрила завідуюча ДНЗ №6 Зоя Медведчук: «Сьогодні знаменна дата – рівно 50 років тому було закінчено будівництво омріяного всіма жителями нашого мікрорайону дитсадка». А також наголосила: «Найбільша наша гордість – це діти. Понад три з половиною тисячі випускників отримали дошкільну освіту саме в цьому закладі. Ці роки опікувалася, допомагала, підтримувала навчальний заклад і наших малюків міська влада. І дуже знаменно те, що в переддень ювілею саме нашого дошкільного закладу абсолютною більшістю голосів наша громада виявила високу довіру і обрала міським головою вельмишановного Віктора Леонідовича Весельського – батька нашого вихованця Віталія Вікторовича Весельського. Віктор Леонідович вже з перших днів на посаді міського голови за покликом серця, з батьківською теплотою і турботою пріоритетним завданням визначив ознайомлення з життям, проблемами і потребами наймолодших громадян нашого міста. Бо твердо переконаний у тому, що найдорожчою цінністю є дитина, так як відзначав всесвітньовідомий педагог Василь Сухомлинський».

Від імені міської влади та себе особисто з нагоди славного ювілею вихователів та вихованців дошкільного закладу привітав міський голова Віктор Весельський. У своєму виступі Віктор Леонідович зазначив: «Всі ті, хто з перших днів закладав перші цеглини цього закладу напевно і не сподівався, що сьогодні буде таке чудове свято, в якому я із задоволенням приймаю участь. Я з великою вдячністю хочу, в першу чергу як батько, подякувати вам за те, що ви виховуєте наших дітей. Ви дійсно варті сьогодні всілякої похвали». Затим навчальний заклад отримав подарунки від імені міської влади та колишнього вихованця ДНЗ №6 «Дзвіночок» Віталія Весельського.

Крім того, з нагоди поважної дати до колективу ДНЗ №6 з вітальним словом та, звичайно подарунками, звернулися начальник управління освіти і науки міської ради Ольга Ільяхова, голова профспілки працівників освіти Василь Неук, підприємці: Сергій Канюка, Володимир Герус та представник від Володимира Рибінського, а також запрошені колишні вихованці дитячого садочку.

Подяками від управління освіти і науки міської ради було відзначено працівників та ветеранів дошкільного закладу, які мають найбільший стаж роботи в ньому і віддали найбільше сил задля його розвитку.

З нагоди свята приміщення дошкільного навчального закладу прикрасили квітами та кульками, а всі охочі мали можливість ознайомитись з виставкою творчих робіт вихователів, батьків і, звичайно маленьких вихованців дитсадка. Під час численних привітань, маленькі відвідувачі «Дзвіночка» подарували присутнім святкове творче дійство.
 

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія