Новоград-Волинський міський голова оглянув дошкільні навчальні заклади міста

27 Листопада 2015, 3:17

24 листопада міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління освіти і науки міської ради Ольга Ільяхова, представники СЕС та ЗМІ відвідали п’ять дошкільних навчальних закладів  міста (ДНЗ №13, 10, 4, 14, 2). Закономірним є те, що свій об’їзд міський голова розпочав саме з садочків, адже розвиток дитини залежить від багатьох факторів і особливо середовища, в якому виховується дитина.

Міський голова Віктор Леонідович ознайомився з матеріально-технічною базою усіх закладів: обійшов від ясельних до старших груп, оглянув спальні кімнати, санвузли, харчоблоки, музичні та спортивні зали, дитячі майданчики. Особисто  перевірив чим годують дітей, завітавши у їдальню та поспілкувавшись з кухарями, цікавився наскільки високоякісні продукти надходять для приготування, чи є у дитячому меню фрукти та овочі. Варто зазначити, що всі продукти харчування зберігається роздільно в чистих холодильниках та коморах. Поспілкувався  з керівниками щодо проблем, адже попри гарний стан міських ДНЗ, майже у кожному існує ряд проблем, які вони самостійно не можуть розв’язати, оскільки на це потрібні бюджетні кошти. Поряд з тим міський голова відмітив про позитивну налагоджену систему функціонування дошкільних навчальних закладів та зауважив, що він і надалі буде приділяти особливу увагу дитсадкам та зауважив, що він і надалі буде приділяти особливу увагу дитсадкам. Слушним постало питання щодо виділення 0,5 ставки дієт медсестри. Також поцікавився яким чином здійснюється медогляд діточок, дав доручення визначити діточок, які потребують медичного огляду з того чи іншого захворювання з метою залучення спеціалістів з спеціалізованих медичних закладів.

В подальшому об’їзд буде продовжено, після чого буде проведено узагальнену нараду під час якої будуть підведені підсумки та визначено коло першочергових потреб дошкільних навчальних закладів.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія