Новоград-Волинський міський голова Віктор Весельський підписав розпорядження „Про заходи щодо попередження епідемії гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу на території міста“

18 Січня 2016, 21:06

З метою попередження епідемії гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу на території м. Новоград-Волинський, міський голова Віктор Весельський підписав розпорядження від 15.01.16 №6(о), згідно якого створено оперативний штаб з питань реагування на ситуацію з розповсюдження гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу серед населення міста.

Відповідно до цього розпорядження:

голова оперативного штабу – заступник міського голови Лариса Шутова;

заступник голови оперативного штабу – секретар міської ради Олена Пономаренко;

секретар штабу – головний лікар Комунального закладу „Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського“ Інна Вошко.

Також до складу оперативного штабу входять: начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомир Дутчак, начальник управління освіти і науки міської ради Ольга Ільяхова, начальник Новоград-Волинського міськрайонного управління Головного управління держсанепідслужби у Житомирській області (за згодою) Юрій Козир, завідувач Новоград-Волинської підстанції Комунальної установи „Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф“ Житомирської обласної ради (за згодою) Михайло Корчомний, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Марія Левицька, виконуючий обов’язки головного лікаря Новоград-Волинського міськрай ТМО Микола Руденко та директор ЗОШ № 10, голова постійної комісії з питань соціальної політики охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимир Федорчук.

Крім того, цим розпорядженням дано відповідні доручення начальникам відділів та управлінь міської ради, керівникам медичних установ та закладів міста, а також керівникам установ, організацій, підприємств міста незалежно від форм власності. Зокрема, щодо призупинення навчального процесу в навчальних закладах міста з 18.01.16р. по 24.01.16р., а далі – до стабілізації ситуації.

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія