Новоград-Волинський міський голова з робочим візитом відвідав міськрайТМО та оглянув територію і приміщення, де буде створено нову військову частину на вулиці Червоноармійській

9 Грудня 2015, 4:39

8 грудня міський голова Віктор Весельський разом із секретарем міської ради Оленою Пономаренко та заступником міського голови Ларисою Шутовою провів зустріч у міськрайТМО з керівниками медичних установ міста, дав доручення підготувати листи до Посла Австрійської республіки в Україні Герміне Поппеллер та до Президента України Петра Порошенка з проханнями сприяти у забезпеченні установ медицини необхідним, а також відвідав хворих та поспілкувалися з ними.

Затим Віктор Леонідович, Олена Анатолівна, перший заступник міського голови Сергій Колотов та депутат міської ради Ігор Юшманов оглянули територію і приміщення на вулиці Червоноармійській, де невдовзі має бути створено нову військову частину – 181-й батальйон матеріального забезпечення. Про хід підготовки щодо укомплектування частини та проведення ремонту приміщень, зокрема казарми, розповів підполковник, командир військової частини А2925 Синиця Віктор Миколайович. Батальйон створюється з метою забезпечення підвозу до частин оперативного командування «Північ» боєприпасів, речового та військово-технічного майна, пального та мастил, води, вивезення поранених і перевезення особового складу. Тож важливим постає питання підбору кадрів, в першу чергу, водіїв. Наразі основною є проблема комунікацій, так як «містечко» не включено в загальну систему каналізації. Це питання відпрацьовується.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія