Новоград-Волинський міський голова здійснив об’їзд підприємств та організацій, а також провів особистий прийом громадян в мікрорайоні «Смолка»

8 Грудня 2015, 4:24

У п’ятницю, 4 грудня, міський голова Віктор Весельський  разом із секретарем міської ради Оленою Пономаренко, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, начальниками відділів та управлінь міської ради, а також представниками ЗМІ здійснив об’їзд підприємств і організацій мікрорайону „Смолка“. Зокрема, ознайомився з діяльністю ТОВ «Труд» та райспоживспілки. Під час зустрічі з колективом ТОВ «Труд» та його керівником Маяцьким С.О. було піднято ряд суттєвих проблем: щодо реалізації продукції підприємства в країни Європейського Союзу, приведення території підприємства до європейських стандартів, обрізка дерев та вимощування котлованів на проїжджій частині дороги, накриття тентами-брезентами автомашин, які везуть відсів та ін. Також плідно поспілкувалися з колективом та головою правління райспоживспілки Єфімчуком М.В., зокрема розглянули питання щодо сплати податків (організація розташована на території міста, а податки сплачує до Суслівської сільської ради),  облаштування зупинки, денного графіку руху автобусів в мікрорайоні, реалізацію продукції підприємства ВФК «Смолка» в заклади міста, зокрема у школу-інтернат, тощо.

Крім того, домовилися про спільну зустріч міського голови Віктора Весельського з керівництвом ТОВ «Труд», з керівництвом Суслівської сільської ради та з представниками районної влади, де будуть детально розглянуті проблемні питання та визначені можливі шляхи їх вирішення.

Затим Віктор Леонідович у приміщенні ЗОШ №10 провів особистий прийом громадян мікрорайону «Смолка». Під час зустрічі мешканці «Смолки» підняли ряд важливих проблем – це питання охорони здоров’я, зокрема дороговартісних операцій, хабарництва, облаштування мікрорайону, будівництва та земельних відносин, житлово-квартирні питання, тощо. Однак одним із найбільш шокуючих стало звернення однієї з жительок мікрорайону, яка нарікала на бездіяльність поліції у боротьбі з розповсюдження у місті наркотиків, а також висловила недовіру правоохоронним органам. На прийом жінка принесла виявлені в онука коробок з під сірників і пакетик з наркотичною травою. Відразу ж, за вказівкою міського голови Віктора Леонідовича Весельського прибули працівники слідчо-оперативної групи, які вилучили принесені громадянкою підозрілі речовини, щоб направити їх для проведення відповідної експертизи.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія