У Новограді-Волинському відзначили День місцевого самоврядування

8 Грудня 2015, 4:27

7 грудня у великій залі Будинку рад відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні. В цей день, з нагоди свята представників територіальних громад, депутатів міської ради, працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування вітали голова міської ради Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, голова районної ради Дмитро Рудницький, голова районної адміністрації Володимир Михнюк, голова міської ради ветеранів Василь Парфьонов та головний редактор міськрайонної офіційної громадсько-політичної газети «Лесин край» Олена Чех.

Зокрема, у своєму вітальному слові голова міської ради Віктор Весельський зазначив: «Сьогодні в нашій державі відзначається свято, яке 15 років тому Президент нашої держави Леонід Кучма визначив державним святом –  Днем місцевого самоврядування. Людина від народження має пам’ятати, що краще – це право мати право. Починаючи з давніх-давен всі хотіли, щоб влада належала народу. Але так складалася історія, що одна партійна система змінювалася іншою… Не всі, хто працює  в органах місцевого самоврядування за фахом є менеджерами чи управлінцями системи державного управління. Більшість – освітяни, фахівці інших галузей народного господарства. Ми є однією командою, яка сьогодні має працювати на покращення забезпечення життєдіяльності жителів міста. Тому дозвольте мені як міському голові, як лікарю за фахом, вітаючи зі святом всім вам побажати, в першу чергу, міцного здоров’я. Хочу, щоб ви і ваші близькі зверталися до мене як міського голови, і не дай Боже, щоб Вам випадала необхідність звертатись до мене як до лікаря, хоча я не буду відмовляти нікому. Щастя вам, добра і достатку, нехай вас Бог береже».

Висловлюючи слова сердечних поздоровлень, секретар міської ради Олена Пономаренко наголосила: «День місцевого самоврядування – це свято нашого суспільного життя, в основі якого самоврядна громада. Це глибоко слов’янська традиція вільних людей, які не мають володаря, а визначають лише лідера. Громада міста обрала на цю роль Віктора Леонідовича Весельського, обравши його на цю посаду з величезним кредитом довіри. Місцеве самоврядування неможливе без депутатського корпусу. У нас всіх нелегка спільна праця. Саме своїми зусиллями ми разом зможемо відновити довіру до влади і до нас особисто. Знаю, що це зробити непросто, але у кожного з нас є бажання працювати для громади, заради просто жителя міста. Тому усім нам бажаю успіху в цій нелегкій, але такій почесній праці, здоров’я, натхнення і глибокої віри в те, що ми зуміємо зробити громаду Новограда-Волинського більш щасливою та заможною».

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у вдосконалення методів роботи органів місцевого самоврядування та високий професіоналізм за дорученням голови обласної ради Анжеліки Лабунської Віктор Леонідович нагородив Почесною грамотою та іменним подарунком начальника організаційного відділу, заступника керуючого справами міської ради Ніну Марчук. Крім того, з нагоди професійного свята за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь  у житті територіальної громади міста кращі працівники та депутати міської ради були нагороджені Почесними грамотами міської ради і подяками міського голови.

Святкового настрою всім присутнім додали вітання та чудовий концерт у виконанні творчих колективів і солістів міста.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської рад

 

Чат-бот Гаряча лінія