Новоград-Волинський: на засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин

19 Квітня 2019, 12:43

19 квітня 2019 року у конференц-залі Будинку рад відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (голова Олександр Остапчук). Участь у засіданні комісії взяли в.о. міського голови Сергій Колотов (розпорядження міського голови № 173 (к) від 18.04.2019 “Про покладанням виконання обов’язків міського голови на Колотова С.Ю.”), секретар міської ради Василь Остапчук, заступники міського голови Оксана Гвозденко та Анатолій Легенчук, заступник міського голови – начальник фінансового управління Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький та головні розпорядники коштів.

На засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин депутати розглянули 39 питань порядку денного тридцять першого засідання сесії міської ради сьомого скликання, що відбудеться 25 квітня 2019 року. Проекти рішень та інформації до відома були попередньо опрацьовані членами комісії. Розпорядники коштів надали депутатам детальні відповіді та роз’яснення на поставлені ними запитання.

Частина проектів рішень отримали підтримку членів комісії і рекомендовані ними до погодження на засіданні сесії міської ради за скороченою процедурою. Ті ж питання порядку денного, які потребують додаткового обговорення, будуть винесені на відкрите опрацювання депутатським корпусом під час засідання сесії міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія