Новоград-Волинський: оперативна та апаратна наради

6 Серпня 2019, 16:26

У понеділок, 05 серпня 2019 року, міський голова Віктор Весельський провів оперативну та апаратну наради, під час яких було опрацьовано ряд актуальних питань життєдіяльності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, цегалузей: житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, освіти, культури та ін.

Керівники виконавчих органів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення минулого тижня та про плани на поточний.

Головним розпорядникам коштів міського бюджету було наголошено на питанні освоєння коштів міського бюджету на капітальні та поточні видатки, освоєнні коштів, які надійшли з державного, обласного бюджетів та бюджетів ОТГ.

Також під час наради обговорили можливі варіанти фінансової допомоги для відновлення пам’ятників, які були пошкоджені невідомими особами в ніч на 1 серпня на кладовищі по вул. Чехова.

Крім того, було зазначено, що розпочався капітальний ремонт доріг на вул. Житомирська до буд. № 55, на вул. Пушкіна до буд. № 36, на вул. Шевченка від буд. № 5/1 до буд. № 37/2.

По завершенню апаратної наради керівникам структурних підрозділів було надано ряд рекомендацій та доручень.

 

Чат-бот Гаряча лінія