Новоград-Волинський: оперативна та апаратна наради

14 Вересня 2020, 17:15

На щотижневих оперативній і апаратній нарадах 14 вересня тимчасово виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко окреслила низку завдань на поточний тиждень із забезпечення життєдіяльності Новоград-Волинської міської ОТГ.

Левова частка питань стосувалася галузі житлово-комунального господарства. Зокрема, Олена Пономаренко підняла питання щодо спроможності КП міської ради «Шляхрембуд» виконувати роботи із забезпечення безперебійного функціонування вуличного освітлення у місті та нанесення дорожньої розмітки. Відтак, управлінню ЖКГЕ та КВ міської ради надано доручення розробити Положення про надання платних послуг, що створить умови для виконання частини робіт у житлово-комунальній галузі іншими суб’єктами господарювання за конкурсом.

Також, на запит громадськості, управлінню ЖКГЕ та КВ міської ради доручено через засоби масової інформації прозвітувати про демонтаж гранітних бордюрів на площі Лесі Українки та їх подальше використання.

Особливу увагу було акцентовано на необхідності вчасного виконання доручень. Зокрема, управлінню ЖКГЕ та КВ міської ради було вказано на раніше наданих дорученнях, зокрема: проінформувати про перелік вулиць, що потребують грейдерування, відсипати знятою під час капітального ремонту дорожнього покриття вул. Соборності, Надслучанської та площі Лесі Українки асфальтною крихтою вулиці Плетенка, 1-ої Польової, Штепіна, зробити ямковий ремонт в районі автовокзалу (за пам’ятником Т.Г. Шевченка), прибрати гілля на вул. Герцена тощо.

Як проінформував начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, на минулому тижні було виконано та профінансовано: поточний ремонт дитячого майданчика з облаштуванням футбольного міні-поля на вул. Соборності,4, проведено спрощену процедуру закупівлі та укладено договори на капітальний ремонт дорожнього покриття проїзду на вул. Бобрової (від вул. Князів Острозьких) тощо.

Крім того, під час апаратної наради було наголошено, що в Україні, в тому числі і у місті Новограді-Волинському, зростає кількість підтверджених випадків захворюваності населення на COVID-19. Відтак, протягом минулої доби лабораторно підтверджено 21 новий випадок (14 жителів міста та 7 жителів району). У тому числі, 85-річна місцева жителька, яка 09 вересня поступила в інфекційне відділення КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» у вкрай важкому стані. На жаль, 12 вересня пацієнтка померла. На стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні міськрай ТМО перебуває 25 хворих на COVID-19: 14 жителів міста, 5 жителів Новоград-Волинського району, 3 – Баранівського району та 3 – Ємільчинського району.

Проінформували і про організацію освітнього процесу під час карантину. У зв’язку з нещодавнім виявленням коронавірусу у вчительки ліцею №11, навчання у закладі до 18 вересня продовжує бути дистанційним. Інші заклади освіти працюють із дотриманням протиепідемічних заходів.

Також було зазначено, що з дотриманням вимог Постанов головного державного санітарного лікаря України прийоми громадян організовуються у департаменті праці та соціального захисту населення міської ради (вул. Ушакова, 40), у Центрі надання адміністративних послуг міської ради (вул. Соборності, 13) та у секторі прийому громадян міської ради (вул. Шевченка, 16, каб. 1).

Серед іншого, було повідомлено, що у мікрорайоні «Світанок» проводяться роботи із асфальтування майданчика для скейт-парку. Після чого будуть встановлені фігури для його облаштування. Також управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради було висловлено подяку за організацію відзначення здобутків спортивної спільноти з нагоди професійного свята – Дня фізичної культури та спорту (https://info.nvrada.gov.ua/uk/articles/item/13346/novograd-volinska-sportivna-spilnota-vidznachae-svoe-profesijne-svyato).

Оксана Талько, начальник відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія