Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради

25 Березня 2019, 18:16

У понеділок, 25 березня 2019 року, міський голова Віктор Весельський провів оперативну та апаратну наради, під час яких було опрацьовано ряд актуальних питань життєдіяльності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, це галузей: житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та ін.

Керівники виконавчих органів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення минулого тижня та про плани на поточний.

Відтак, було наголошено на активізації роботи з підготовки проектів рішень на чергову сесію міської ради та акцентовано увагу на освоєнні коштів міського бюджету.

Зокрема, було зазначено, що 27 березня о 15:00 год. у конференц-залі міської ради пройде вручення сертифікатів на виплату стипендій Новоград-Волинської міської ради перспективним та обдарованим спортсменам міста за підсумками 2018 року.

28 березня о 15:00 год. у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки відбудеться урочиста церемонія переможців відкритого рейтингу популярності «Гордість міста».

29 березня з 10:00 год. у ЗОШ №10 міський голова проведе виїзний прийом громадян.

Також у ході наради було надано ряд протокольних доручень керівникам виконавчих органів міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія