Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради

16 Квітня 2019, 13:18

15 квітня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, у ході яких було обговорено ряд важливих питань з життєзабезпечення громади.

Так, керівництво міста занепокоєне черговим забрудненням річки Случ зі сторони Хмельницької області скидами стоків ТОВ «Понінківська картонна-паперова фабрика – Україна»  у річку Хомора. У зв’язку з цим міський голова Віктор Весельський у вівторок, 16 квітня, здійснить робочу поїздку до Міністерства екології та природних ресурсів України для зустрічі з Міністром Остапом Семераком.

Крім того, міський голова Віктор Весельський звернув увагу посадових осіб на необхідності моніторингу інформацій щодо нормативно-правових актів на офіційних сайтах Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, відповідних центральних органів державної влади, Асоціації міст України, Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської  обласної ради та Новоград-Волинської міської ради.

В ході нарад було зазначено, що протягом поточного тижня, в рамках пленарного засідання 31-ї сесії міської ради сьомого скликання, відбудуться засідання постійних комісії міської ради з розглядом питань порядку денного.

Заступник міського голови Анатолій Легенчук на нарадах повідомив, що після зимового періоду розпочато грейдерування доріг, зокрема такі роботи вже проведено у Майстрівському старостинському окрузі, що входить до складу Новоград-Волинської міської ОТГ. Також розпочато роботи з облаштування автобусної зупинки поруч з кладовищем по вул. Луговій (Суслівське).

Між тим, присутніх було поінформовано, що у середу, 17 квітня, о 9:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться 72 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. У четвер, 18 квітня, о 16:00 год. на міському стадіоні «Авангард» відбудеться футбольний матч між командами ФК “Полісся” (м. Житомир) та ФК “Минай” (с. Минай Закарпатської області) в рамках 20-го туру чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги сезону 2018/2019 (група “А”). Також у п’ятницю, 19 квітня, з 10:00 год. по 15:00 год. міський голова Віктор Весельський проведе виїзний прийом громадян у приміщенні Ліцею № 11.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія