Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради

28 Жовтня 2019, 16:01

Актуальні питання життєзабезпечення Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади розглянули 28 жовтня під час оперативної та апаратної нарад, які відбулися під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко.

Зокрема, у ході нарад керівники виконавчих органів міської ради проінформували про поточну роботу в галузях, а також визначили перелік першочергових завдань на поточний тиждень.

Відтак, було зазначено, що на минулому тижні на засіданнях постійних комісій депутати попередньо розглянули питання порядку денного 36-ї сесії міської ради сьомого скликання. У другій половині дня 28 жовтня пройде засідання погоджувальної ради, де остаточно буде узгоджено порядок денний чергового засідання сесії, яке відбудеться 31 жовтня о 09:00 год. у великій залі Будинку рад.

З нагоди відзначення 75-ї річниці вигнання нацистів з України 28 жовтня об 11:00 год. у сквері Слави пам’ять визволителів вшанують покладанням квітів та 29 жовтня о 15:00 год. у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки відбудуться урочистості.

Також було зазначено, що в зв’язку з проведенням капітального ремонту дорожнього покриття на вул. Шевченка, з 29 жовтня по 04 листопада включно буде перекрито рух автотранспорту на вул. Шевченка від перехрестя вул. Пушкіна – Шевченка – Лесі Українки до перехрестя вул. Шевченка – Соборності – Героїв Майдану.

Крім того, було проаналізовано хід виконання доручень, які було дано протягом останніх двох місяців, та наголошено на освоєнні коштів на капітальні і поточні видатки по галузях.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія