Новоград-Волинський – спортивне місто

4 Липня 2019, 18:24

Місто Новоград-Волинський багате спортивними талантами, які відомі не лише в Україні, а й далеко за її межами. Ці успіхи – результат таланту і наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, тренерів, активістів спорту.

3-го липня 2019 року у конференц-залі міської ради відбулась зустріч з призерами Чемпіонатів Європи та чемпіонами Кубку Житомирської області з футболу.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, голова постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимир Федорчук, депутат обласної ради, президент ФК «Звягель» Степан Нусбаум та перший почесний президент футбольного клубу Сергій Портянко.

Відтак, у своєму виступі Оксана Василівна висловила подяку спортсменам за пропаганду здорового способу життя та перемоги, що прославляють місто Новоград-Волинський, побажала їм подальших здобутків і перемог та запевнила у підтримці з боку міської влади. А також подякувала тренерам за енергію і знання, які вони віддають своїм вихованцям, батькам за підтримку своїх синів і доньок у прагненні займатись спортом та меценатам за фінансовому допомогу.

Особливі вітання заступник міського голови адресувала команді «Звягель», яка була створена у 2016 році та на своєму рахунку має вже багато досягнень: Чемпіони Кубку Житомирської області з футболу 2019 року, Срібний призер Чемпіонату області 2018 року, фіналіст Кубку Житомирщини 2017 та 2018 року. Зазначимо, що у 2019 році з міського бюджету на підтримку ФК «Звягель» виділено 625 тис. грн.

Також присутні згадали та вшанували хвилиною мовчання пам’ять Віктора Бондарчука – голови правління ФК «Звягель», який за останні три роки зробив дуже багато для розвитку клубу.

Крім того, Оксана Гвозденко зауважила, що високі спортивні результати залежать від кожного спортсмена та його тренера, тому запроваджено виплату стипендій перспективним та обдарованим спортсменам міста; майже вдвічі збільшено розмір фінансування на харчування спортсменів під час виїзних змагань та зборів; прийнято програму фінансового стимулювання спортсменів та їх тренерів, якою затверджено порядок та розмір одноразової фінансової винагороди за призові місця в змаганнях різних рівнів з усіх видів спорту. Що ж стосується розвитку спортивної інфраструктури – розроблено проектно-кошторисну документацію на будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу для участі у 2020 році у конкурсі проектів, які реалізовуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

Під час зустрічі відбулось і нагородження. Отож, за сумлінність і самовідданість, активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту подяки міського голови отримали:

Олександр Гордієнко – тренер-викладач з кіокушинкай карате, голова громадської організації «Федерація кіокушинкай карате Житомирської області»;

Руслан Скидан – тренер-викладач з футболу дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки, тренер ФК «Звягель»;

Анатолій Ясиневич – тренер-викладач з боротьби вільної, заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

Привітальними листами були відзначені:

– з нагоди перемоги у Кубку Житомирської області з футболу Громадська організація Футбольний клуб «Звягель»;

– за ІІ місце на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед дівчат U 15 Ірина Бондар, член збірної команди України з вільної боротьби, чемпіонка України з вільної боротьби (58 кг.), срібна призерка Чемпіонату Європи з вільної боротьби серед дівчат U 15, срібна призерка Чемпіонату світу з єдиноборств серед школярів «Комбат геймс»;

– за ІІІ місце на Чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате серед кадетів, юніорів та молоді Галина Котвицька, член збірної команди України з кіокушин карате, чемпіонка України з кіокушинкай карате, бронзова призерка Чемпіонату Європи з кіокушинкай карате серед кадетів, юніорів та молоді.

 

Чат-бот Гаряча лінія