Новоград-Волинський: свято для душі у ЗОШ №2

3 Грудня 2015, 3:55

У нашій школі з 16 по 20 листопада проходив тиждень толерантності, присвячений     Міжнародному   дню  толерантності, який   весь  світ відзначає    16 листопада.

Розпочався тиждень з акції «Емблема толерантності», яку дарували усім, хто заходив до школи. Цікаво пройшла акція «Потяг толерантності», під час якої учні 5-11 класів мали змогу проаналізувати, чого не вистачає їхньому класу для того, щоб стати більш толерантним колективом. З’ясувалося, що необхідно виробити в собі доброту, ввічливість, повагу до інших, уміння бути терплячими до недоліків інших.

Учні 11 класів проводили акцію стоп-кадр «Наші емоції». Найяскравіші фото були розміщені у формі колажу на першому поверсі.

Упродовж тижня працювала шкільна пошта «Мені приємно тобі сказати, що…», де учні мали змогу сказати один одному  або вчителю щось приємне – комплімент, побажання, добрі слова або просто вибачитися за щось. Листи та побажання розносили листоноші – учні чергового 6-Б класу.

Проведено експрес-інтерв’ю з учителями школи на тему «Вчинки, якими я пишаюсь, а якими – ні». Результати опитування були розміщені у шкільній газеті.

У середу, 18 листопада, відбулась захоплююча акція «Стрічка дружби і миру». Бажаючі мали змогу визначити свій характер, пройшовши цікавий психологічний тест «Вінні-Пух і всі-всі-всі». Психологом проведені заняття з елементами тренінгу «Умій дружити», «Безпечний інтернет та соціальні мережі».

Учні 8-11 класів підготували плакати з цікавими фактами та порадами: «Профілактика втоми», «Цілющі властивості сміху», «Як читати по очах?», «Які комплекси приховує ринг-тон», «Як отримати користь з важкої ситуації», «Техніки подолання стресу», «Алгоритм професійного самовизначення».

У коридорі І поверху усі бажаючі мали змогу переглянути виставку демотиваторів «Посміхнись і задумайся», колажів «Автопортрет класу: ми різні, але ми рівні!».

Тиждень пройшов цікаво, креативно, яскраво. Неодмінними супутниками творчого процесу були гарний настрій, активні обговорення та дружні посмішки. Тиждень толерантності став справжнім святом для душі.

Янчук Анжела,

учениця 11-А класу ЗОШ №2

 

Чат-бот Гаряча лінія