Новоград-Волинський: У цю погожу вересневу днину бібліотекар кличе на гостину!

1 Жовтня 2015, 21:06

Під таким девізом  до Всеукраїнського дня бібліотек працівники центральної міської  бібліотеки ім. Юрія Ковальського  протягом декілька днів проводили для читачів чимало цікавих заходів. Розпочалось святкування з екскурсії  «Цей дивосвіт – бібліотека». Першокурсників Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу  ознайомили з фондом бібліотеки, з читальним залом та абонементом, з  Інтернет – центром. В ході зустрічі відвідувачі спробували себе в ролі бібліотекарів: знаходили у фонді потрібну літературу, записували книги у формуляр, проводили огляд літератури, робили презентацію.

Також бібліотекарі на площі Лесі Українки провели акцію «Будь сучасним. Читай українське!»  Адже, українська книга – це передусім життя українського народу. Для поціновувачів друку були представлені видання всієї української сучасної літературної еліти. А це Андрухович, Матіос, Роздобудько, Шкляр, Кокотюха. А ще чимало книг, які розповідають про історію України. І все це для того, аби популяризувати українську книгу. Адже саме література є основою національної культури і від її рівня залежить рівень свідомості громадян.

В ці дні користувачі бібліотеки знайомились з новинками літератури, книжковими виставками, періодичними виданнями, з електронними ресурсами бібліотеки. 

Центральна міська бібліотека приєднується до привітань на адресу всіх працівників цього безцінного осередку. Бажаємо Вам усіх благ, уваги ваших читачів і ваших справжніх шанувальників! Зі святом бібліотек!

 

Чат-бот Гаряча лінія