Новий випадок захворювання COVID-19 підтверджено в 64 річної жінки з с. Івашківка

8 Травня 2020, 9:51

У Новоград-Волинському районі епідситуація на коронавірусну інфекцію COVID-19 залишається напружена. Станом на 8 травня на стаціонарному лікуванні КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» перебуває двоє хворих з позитивним результатом біоматеріалу ПЛР.

Новий випадок захворювання COVID-19 підтверджено в 64 річної жінки з с. Івашківка Новоград-Волинського району. ЇЇ стан середньої важкості, вона перебуває на лікуванні у дорослому інфекційному відділенні.

20-ту добу борються за життя медичні працівники 66 річної жінки з м. Новограда-Волинського. Жінка продовжує знаходитися у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії на штучній вентиляції легень, її стан вкрай важкий.

З підозрою на коронавірусну інфекцію COVID-19 в доросле інфекційне відділення госпіталізовано 69 річну жінку з с. Гульськ, її стан середньої важкості.

Позитивним є те, що троє хворих, які були госпіталізовані до нашого лікувального закладу – одужали.

Шановні мешканці! Щоб не погіршувати епідемічну ситуацію щодо коронавірусної інфекції, необхідно: дотримуватися карантину, в громадських місцях одягати медичні маски та рукавички, без нагальної потреби не відвідувати лікувальні заклади та залишатися вдома. При погіршенні самопочуття в телефонному режимі звертайтеся до свого сімейного лікаря. Цим Ви збережете своє здоров’я, та здоров’я своєї родини.

Адміністрація КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО»

 

Чат-бот Гаряча лінія