Обговорили екологічний стан річки Случ

30 Травня 2017, 18:25

29 травня 2017 року перед адміністративним приміщенням Будинку рад відбулося зібрання близько 20 небайдужих мешканців міста, з метою вирішення важливих для громади питань щодо екологічного стану і якості води в річці Случ та щодо стану забезпечення населення міста якісною та безпечною для здоров’я питною водою.

З даних питань присутнім доповідали начальник Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства Левицька Алла Петрівна та заступник начальника ВУВКГ з економічних питань Колесник Олександр Анатолійович. Вони повідомили, що якість питної води у місті відповідає вимогам та гігієнічним показникам до питної води. Про це свідчать хіміко-бактеріологічні показники відібраних проб на водозаборі, які проходять аналіз кожного дня. Крім того, підприємство постійно проводить заходи щодо знезараження води в системах централізованого питного водопостачання. Як запевнила начальник ВУВКГ, вода, яку постачає підприємство для населення, є безпечною для здоров’я.

Інформацію про якість води на території міста підтвердив присутній в.о. начальника управління-заступник начальника управління Держпродспоживслужби у Новоград-Волинському районі, начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії Коваль Олександр Сергійович.

Міський голова Весельський Віктор Леонідович вислухавши позицію обох сторін надав доручення заступнику міського голови Шалухіну Віктору Андрійовичу та начальнику відділу з питань цивільного захисту населення міської ради Ігнатюку Миколі Петровичу прийняти відповідні міри щодо вжиття заходів з недопущення погіршення якості води у межах міста та оповіщення населення щодо проведених лабораторних досліджень показників якості поверхневих вод р. Случ в зоні водозабору.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія