Обговорили питання будівництва центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс»

11 Квітня 2019, 13:44

10 квітня 2019 року за участі міського голови Віктора Весельського відбулася нарада з питань реконструкції будівлі на вулиці Шевченка, 20, для створення і забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс».

У ході робочої зустрічі з генеральним підрядником, проектантом та інженером з технічного нагляду за будівництвом були розглянуті подальші кроки щодо реалізації проекту, зокрема, що стосується календарного плану виконання робіт та освоєння коштів.

Також участь у нараді взяли перший заступник міського голови Сергій Колотов, директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ, її заступники Олена Пономаренко та Надія Шатило, начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитро Гудзь, начальник юридичного відділу міської ради Павло Антонюк, начальник відділу з питань контролю за дотриманням пенсійного законодавства ДПСЗН міської ради Володимир Правило, а також начальник Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області Вікторія Бірюченко.

Нагадаємо, що на минулому тижні, 2 квітня, міський голова Віктор Весельський із заступником міського голови Оксаною Гвозденко і директором департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілією Хрущ перебував з робочою поїздкою у Міністерстві соціальної політики України. Очільник міста проінформував Міністра соціальної політики Андрія Реву про хід виконання робіт та освоєння коштів з будівництва у місті центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс». Обговорення зазначеного питання відбулося за участі першого заступника Міністра соціальної політики України Ольги Крентовської.

Наразі збудовано підвальне приміщення, перший та другий поверхи, дах. Залито бетонну стяжку, встановлюються перегородки стін, завершується встановлення вітражів, розпочато роботи по оздобленню фасаду, електромонтажні та вентиляційні роботи.

Отож, очільник міста наголосив на контролі за ходом будівництва соціальної установи та виконанням усіх вимог, які поставлені перед генеральним підрядником та проектантом.

 

Чат-бот Гаряча лінія