Обговорювалося питання щодо будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайТМО
![Обговорювалося питання щодо будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайТМО](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dsac2n5t1n8m11a61s0cbpsv6h3q.jpg)
6 жовтня 2017 року заступник міського голови Лариса Валентинівна Шутова провела чергову нараду щодо будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО за участю проектантів та підрядника. Відбулася досить конструктивна зустріч, у ході якої були доопрацьовані відповідальні моменти пов’язані зі змінами проектно-кошторисної документації. Також було обговорено план дій щодо освоєння наявних коштів для завершення підвального приміщення та трансформаторної підстанції.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради