Відбулося відкриття проекту «Впровадження інноваційної моделі розвитку медичної галузі міста Новограда-Волинського»

9 Жовтня 2017, 18:47

6 жовтня 2017 року в міськрай ТМО офіційно розпочав своє життя інноваційний Проект «Впровадження інноваційної моделі розвитку медичної галузі міста Новограда-Волинського», який реалізовано за фінансової підтримки проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ», Новоград-Волинської міської ради та Новоград-Волинської міської організації жінок. До святкової події долучилися представники міської влади, лікарі та регіональний координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».

Під час урочистого відкриття проекту звертаючись до присутніх заступник міського голови Лариса Валентинівна Шутова зазначила, що незважаючи на складність проекту, завдяки спільним зусиллям громада міста має в користування зручний електронний сервіс, застосування якого дозволить відмовитись від користуванням паперовими картками, адже відтепер результати лабораторних досліджень, висновки обстежень будуть формуватися у електронному вигляді.

Головний лікар міськрай ТМО Василь Миколайович Борис в свою чергу зазначив: «Ми готові запроваджувати зміни у медичній галузі міста. Це вже другий проект, який реалізовано у співпраці з Програмою Розвитку ООН. Спочатку було відкриття діагностичного центру, який успішно функціонує і до тепер».

Під час заходу Лариса Шутова вручила Подяку міського голови регіональному координатору проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» Оксані Краплич, інженеру-програмісту міськрай ТМО Михайлу Демчуку. А також Подяку Новоград-Волинської міської організації жінок Олександру Куценку за активну участь у реалізації проекту «Впровадження інноваційної моделі розвитку медичної галузі міста Новограда-Волинського».

Першою пацієнткою, яка відчула переваги електронних інновацій у медицині та перевірила на практиці, як працює система, стала Оксана Василівна Краплич, регіональний координатор проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ». Зокрема, було змодельовано процес надання медичних послуг, який відбувався з застосуванням електронної системи. «Пацієнтка» побувала на прийомі у сімейного лікаря, відвідала лабораторію, де проводиться аналіз крові, а з його результатом ознайомилася у вузькопрофільного спеціаліста, і все це відбувалася без використання жодних паперових записів. Оксана Василівна висловила задоволення досягнутими результатами та привітала усіх присутніх з успішним завершенням проекту. Наразі триває процес навчання персоналу лікарні по роботі із системою.

 

Відділ муніципальних ініціатив

та інвестицій міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія