Обговорювалося питання щодо розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини у мікрорайоні „М’ясокомбінат“

19 Травня 2016, 0:05

Сімейна медицина… Схоже, поєднання цих слів сьогодні набуває все більшої популярності. Кажуть, за такою медициною майбутнє. Адже нині сімейна медицина розвивається у всьому світі. Вона, на відміну від звичайної, має суто індивідуальний характер, пов’язаний з конкретними районами обслуговування (значно меншими), ближчим розміщенням до місць проживання громадян, а отже, кращим знанням лікаря стану здоров’я своїх пацієнтів, які належать до тієї чи іншої родини, сім’ї.

У Новограді-Волинському реформування галузі охорони здоров’я має свій початок ще з 2001 року, коли при сприянні теперішнього міського голови Весельського В.Л., було відкрито першу амбулаторію загальної практики – сімейної медицини на віддаленій територіальній дільниці міста по вул.Леваневського,24. Згодом у складі міськрайТМО було відкрито амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул.Леваневського,14 та на вул.Житомирскій,27. З 2013 року ці амбулаторії є підрозділами лікувально-профілактичної служби центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги. У цьому році відкрилися ще дві нові амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. Рокосовського,27 та на вул. 2-га Зелена,29. І на цьому міська влада не зупиняється, адже ще не у всіх мікрорайонах міста розташовані дані лікувальні заклади.

Щоб зробити медичні послуги більш наближеними до мешканців мікрорайону „М’ясокомбінат“ у якому проживає 4,5 тис. новоград-волинців 17 травня 2016 року міський голова В.Л.Весельський оглянув, як варіант розміщення амбулаторії, приміщення на вул. Лідіївський шлях,32. Дана будівля має два поверхи, на першому – функціонує продуктовий магазин, а решта приміщення вільне, що дозволяє розмістити всі необхідні кабінети, зокрема маніпуляційний, масажний, фізкабінет, палату для денного стаціонару, аптечний кіоск, стоматологічний кабінет, а також бібліотеку та інше. Після огляду приміщення очільник міста дав відповідні доручення всім, хто був присутній з метою вивчення та опрацювання питання щодо розміщення сімейної амбулаторії. Адже таке бажання справді має багато переваг: мешканці зазначеного району отримуватимуть необхідну допомогу фахівців поблизу із власною домівкою, тим самим їм не доведеться їхати до медичних закладів, які розміщені у віддалених частинах міста.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія