Обговорювалося звернення ТОВ «АВЕ Львів» щодо прийому та захоронення твердих побутових відходів на полігоні ТПВ міста Новограда-Волинського

3 Листопада 2017, 0:03

3 листопада 2017 року відбулося обговорення звернення щодо прийому та захоронення твердих побутових відходів ТОВ «АВЕ Львів» на полігоні ТПВ міста Новограда-Волинського в урочищі Ржатківка Чижівської ОТГ.

Полігон твердих побутових відходів міста Новограда-Волинського перебуває на балансі комунального підприємства «Шляхрембуд». Однак відповідно договору, укладеного ще у січні 2014 році, його обслуговує та утримує ТОВ «Міськкомунсервіс». Як пояснили, під час слухань, керівники товариства «Міськкомунсервіс» на підприємстві склалася складна фінансова ситуація внаслідок заборгованості за вивіз ТПВ, як з приватного сектору (заборгованість понад 500 тис. грн.) так і від ОСББ — (заборгованість понад 500 тис. грн.). Тому було й вирішено заключити договір з ТОВ «АВЕ Львів» щодо утилізації побутового сміття. Однак, варто зазначити, що міська влада у свою чергу не погоджувала жодних договорів з ТОВ «АВЕ Львів» на прийом міським полігоном сміття. Більше того, у 2016 році до міського голови В.Л. Весельського зверталися з листом Львівська обласна адміністрація, міський голова міста Львова, ТОВ „АВЕ Львів“ з проханням надати допомогу у вирішенні проблеми із захороненням відходів та дозвіл на розвантаження автомобілів підприємства «АВЕ Львів» на полігоні у м. Новоград-Волинський. Аргументувало підприємство це тим, що внаслідок трагічних подій на полігоні твердих побутових відходів у с. Великі Грибовичі підприємства-перевізники міста Львова не мають можливості проводити захоронення відходів. Після розгляду відповідного звернення міська рада відмовила підприємству у наданні допомоги. 

У ході обговорення даного питання, яке проходило досить емоційно, присутні були одноголосними у своїх висловлювання, що громада міста категорично проти утилізації сміття на  полігоні твердих побутових відходів міста Новограда-Волинського, адже це може бути не лише побутове, а й промислове сміття, що може нести екологічну загрозу для наших городян та ін.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія