ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі: «Звукове обладнання: цифровий мікшерний пульт Allen & Heath SQ-6, мікшерний рек  Allen&Heath AB1608»

9 Серпня 2023, 14:44

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі: «Звукове обладнання: цифровий мікшерний пульт Allen & Heath SQ-6, мікшерний рек  Allen&Heath AB1608»

(код ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці)

 (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

 

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Управління культури і туризму Звягельської міської ради,  площа Лесі Українки,буд.9, м. Звягель, Звягельський р-н, Житомирська обл., 11700, код ЄДРПОУ 13577959, категорія: відповідно до п.3 ч.4 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Мета  проведення закупівлі:  Замовник здійснює закупівлю товару із встановленням посилань на торгову назву конкретного виробника, оскільки за основними характеристиками товар цієї компанії є таким, що найбільше  відповідає  вимогам та потребам Замовника за своїми унікальними технічними, якісними характеристиками, а також у зв’язку із відсутністю на ринку відповідних еквівалентів за відповідною ціною. Придбання обладнання здійснюється з метою доповнення існуючої системи озвучення та  звукофікації, для забезпечення комплексної взаємодії та взаємозаміни з існуючими  приладами та елементами управління обладнанням. Тому для дотримання принципів Закону, а саме максимальної економії, ефективності та пропорційності, замовником було прийнято рішення  провести закупівлю саме даного товару.   

      Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:  Звукове обладнання: цифровий мікшерний пульт Allen & Heath SQ-6, мікшерний рек  Allen&Heath AB1608»         

     Термін поставки товарів:  до 01.10.2023 р. включно

     Вид процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями  згідно положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VI1I зі змінами з урахуванням положень Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі – Особливості).

Кількісна характеристика предмета закупівлі: Звукове обладнання: цифровий мікшерний пульт Allen & Heath SQ-6 – 1 шт., мікшерний рек  Allen&Heath AB1608 – 1 шт.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості зазначеного товару було складено з урахуванням рекомендацій Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 (зі змінами), зокрема використовуючи метод порівняння ринкових цін на такі товари, доступні у відкритих джерелах інформації (Інтернет) тощо.

Закупівля здійснюється відповідно до  кошторисних призначень на 2023 рік та  становить 260000,00 грн. з ПДВ.  

  Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета  закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника.

 

Управління культури і туризму Звягельської  міської ради

Чат-бот Гаряча лінія