Обхід поліклініки КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» та амбулаторій загальної практики сімейної медицини КНП «ЦПМСД»

19 Березня 2021, 17:25

19 березня 2021 року проведено обхід поліклініки КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» та амбулаторій загальної практики сімейної медицини КНП «ЦПМСД»

Заступниця начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Леся Становська, здійснила перевірку медичних закладів щодо дотримання протиепідемічних вимог. Основною метою спостереження було перевірити наявність дотримання соціальної дистанції, відсутності скупчення людей у черзі до лікарів, наявності засобів індивідуального захисту в пацієнтів.

Прийом пацієнтів в амбулаторіях загальної практики – сімейної медицини здійснюється за попереднім записом. В ранкові години з 8-00 до 11-00 год приймають хворих з симптомами ГРВІ, підвищеною температурою тіла, підозрою на коронавірусну інфекцію, а після 11-00 год приймають пацієнтів з іншими захворюваннями. Наразі медичні працівники комунальних закладів охорони здоров’я міста контролюють дотримання пацієнтами безпечної дистанції, правильне носіння масок. В поліклініці міськрайТМО чергують працівники комунальної установи міської ради «Служба охорони громадського порядку».

За результатами моніторингу можна відмітити, що відвідувачі поліклініки міськрай ТМО та амбулаторій загальної практики в основному дотримуються карантинних вимог. Адже це є важливою умовою попередження захворювання на коронавірусну інфекцію, особливо для осіб, що належать до груп високого ризику.

 

Чат-бот Гаряча лінія