Обласний мистецький конкурс-фестиваль родин «Увага дитині-успіх країні»
![Обласний мистецький конкурс-фестиваль родин «Увага дитині-успіх країні»](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds7o1erb1go4bpm1mi7k5s1i4f23s.jpg)
За сприяння Благодійного фонду «Надія Є» та підтримки служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації відбувся обласний мистецький конкурс-фестиваль родин «Увага дитині-успіх країні». Фестиваль став традиційним, основною метою якого було через пісню, музику, художнє слово, образотворче мистецтво, народну творчість допомогти обдарованим від природи дітям-сиротам, дітям-позбавленим батьківського піклування, розвинути і показати свій талант, посприяти їх патріотичному вихованню та залучити до життя в у культурному соціумі.
В фестивалі взяли участь творчі родини опікунів, прийомних-батьків, батьків-вихователів та їхні вихованці. Двоє дітей-сиріт та дитина, позбавлена батьківського піклування, були номінантами фестивалю в категоріях: «Родинний марафон талантів – «Хвилина слави», «Світ родинних захоплень», «Родинна смакота».
Захід пройшов в доброзичливій та невимушеній атмосфері, кожен учасник був нагороджений грамотами, подяками та цінними подарунками.