Обласний семінар авіамоделістів у м. Новограді – Волинському

30 Вересня 2016, 9:19

За останні роки спостерігається великий інтерес учнівської  молоді до авіамоделювання – захоплюючого виду технічної творчості. Одним із найбільш видовищних видів авіамодельного спорту завжди були польоти вільнолітаючих моделей.

На базі Новоград – Волинського центру науково – технічної творчості учнівської молоді 23 вересня 2016 року відбувся обласний семінар – практикум для керівників авіамодельних гуртків на тему: «Технологія виготовлення, запуску повітряних зміїв. Методика запусків радіокерованих моделей.» У роботі семінару взяли участь 15 педагогів з 10 позашкільних навчальних закладів області.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся Твердий Ігор Олександрович, методист КПНЗ «Обласний центр НТТУМ», який зазначив важливу роль позашкільних навчальних закладів у підготовці дітей до життя в сучасних умовах.

З доповіддю про освіту м. Новограда – Волинського та систему позашкільної освіти виступила методист Новоград – Волинського інформаційно-методичного центру Тетяна Миколаївна Балаушко.

Про важливість розвитку технічної творчості дітей, зокрема на заняттях авіамоделювання, ракетомоделювання, автомоделювання та початкового технічного моделювання наголосила директор Новоград – Волинського центру науково – технічної творчості учнівської молоді Валентина Іванівна Найдюк.

У ході семінару керівники авіамодельних гуртків Новоград – Волинського ЦНТТУМ Старіков О.І. та Замула О.М.  провели майстер-класи та практичні заняття з учасниками семінару, обговорили умови проведення обласних змагань з технічних видів спорту у 2017 році. Під час семінару педагоги розглянули креслення та схеми, обмінялись досвідом.

Практична частина семінару пройшла на аеродромі с. Броники Новоград -Волинського району. Всі учасники семінару – практикуму взяли участь в показових польотах.

На завершення  роботи  семінару було проведено підведення підсумків, під час якого обговорено практику проведення практичних польотів та методичні рекомендації  щодо подальшого  їх використання у роботі технічних гуртків.

 

Герич Н.А.

Методист ЦНТТУМ

 

Чат-бот Гаряча лінія