Обмін досвідом у сфері енергозбереження

14 Грудня 2021, 16:12

14 грудня цього року в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії головні спеціалісти відділу підтримки громадських ініціатив та енергозбереження міської ради Ірина Потопальська та Юлія Мороз взяли участь в онлайн-зустрічі «Успіхи впровадження муніципального менеджменту у громадах та наступні кроки».

Під час заходу було розглянуто три модулі впровадження енергоменеджменту. Крім того, наголошено на значенні енергомоніторингу, як важливого і необхідного інструменту для успішного та ефективного функціонування громади. А також зазначено, що енергомоніторинг й щоденна робота енергоменеджерів дає можливість якісно приймати управлінські рішення, вчасно планувати і впроваджувати необхідні оптимізаційні заходи, пов’язані із заощадженням витрат на енергоносії при збереженні комфортних умов перебування у закладах бюджетної сфери.

У ході зустрічі було озвучено плани на наступний рік стосовно впровадження інших модулів енергоменеджменту у громадах, а саме модулів В та С, проведення навчальних програм, бенчмаркінгу енергетичних і технологічних параметрів, залучення грантів та зустрічей наживо з експертами протягом першої половини 2022 року.

 

Чат-бот Гаряча лінія