Відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів

14 Грудня 2021, 16:34

У рамках підготовки до чергової сімнадцятої сесії міської ради восьмого скликання відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів, яке провів голова комісії, депутат міської ради Дмитро Рудницький.

Депутатами міської ради, що входять до складу постійної комісії, опрацьовано питання порядку денного, зокрема детально обговорено профільні питання, що стосуються розвитку та функціонування житлово-комунального господарства міської територіальної громади. Серед них: прооєкт Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Новоград-Волинської міської ради на 2022 рік та Порядку використання коштів, передбачених у бюджеті Новоград-Волинської міської територіальної громади для її надання; проєкт Програми благоустрою населених пунктів Новоград- Волинської міської територіальної громади на 2022 рік; проєкт Програми охорони навколишнього природного середовища на 2022-2026 роки; проєкт Програми утримання об’єктів нерухомого майна комунальної власності Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Розглянуто доцільність внесення змін до рішення міської ради від 19.04.2018 № 486 «Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади міста», а також питання щодо включення об’єктів комунальної власності до переліку другого типу.

Участь у засіданні постійної комісії взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Віталій Якубов, Наталія Борис та Ірина Гудзь, головні розпорядники коштів бюджету міської територіальної громади.

Озвучені в ході засідання пропозиції, доповнення та зауваження щодо окремих проєктів рішень оформлені протокольно та будуть розглянуті під час погоджувальної ради, яка відбудеться 20 грудня.

 

Чат-бот Гаряча лінія