Очільник міста оглянув хід будівництва центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс»

26 Березня 2019, 18:09

26 березня 2019 року міський голова Віктор Весельський оглянув хід будівництва центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс». Відтак, за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілії Хрущ, заступника директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Надії Шатило, генерального підрядника будівництва об’єкту та спеціаліста з технічного нагляду за будівництвом, очільник міста ознайомився з виконанням робіт у підвальному приміщенні, на першому та другому поверхах будівлі. Будівельні роботи продовжуються та мають бути завершені у поточному році.

Зазначимо, що згідно розподілу, затвердженого Кабінетом Міністрів України під час засідання 27 лютого, у 2019 році на проведення робіт, пов’язаних зі створенням та забезпеченням функціонування центру надання соціальних послуг «Прозорий офіс», Новограду-Волинському передбачено 7 750,339 тис. грн. субвенції з державного бюджету.

З міського бюджету, 28 лютого 2019 року під час пленарного засідання 30-ї сесії міської ради, на співфінансування проекту виділено 3 млн. грн., з яких наразі профінансовано 1 млн. 900 тис. грн.

Отож, очільник міста наголосив підряднику на пришвидшенні виконання робіт по будівництву об’єкта, дотримання календарного плану виконання робіт та своєчасності освоєння коштів.

 

Чат-бот Гаряча лінія