Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

2 Травня 2023, 13:50

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які продаватимуться власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці.

Дані про земельні ділянки:

– вул. Гоголя, 5, площею 0,0554 га (кадастровий номер 1811000000:00:012:0458) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код 11.02);

– вул. Юрія Глухова, 31, площею 0,0665 га (кадастровий номер 1811000000:00:017:0630) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код 03.07).

 

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

До підтвердних документів належать:

  • заява претендента на участь у конкурсі з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна;
  • копії установчих документів суб’єкта оціночної діяльності;
  • згода на обробку персональних даних;
  • кількість звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що складені за попередні 24 місяці учасником конкурсу (в тому числі, вказати кількість рецензій або висновків державної експертизи з результатами);
  • копії документи підтверджуючі суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки землі.

До участі в конкурсі допускаються претенденти, які є суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель відповідно до статті 6 Закону України «Про оцінку земель».

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість калькуляції витрат пов’язаних з виконанням робіт (з рецензування), а також строк виконання робіт (у календарних днях з врахуванням рецензування).

У разі невідповідності документів вимогам Закону України «Про оцінку земель», а також у разі подання неповного пакету документів, заява на участь у конкурсі не розглядається.

Збір необхідної інформації (крім наявних у відділі земельних відносин управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради) проводить оцінювач.

 

Відомості про місцезнаходження комісії:

  • вул. Житомирська, 31, м. Звягель, 11700.

Строк подання конкурсної документації: до 09 травня 2023 року (включно).

Поштова адреса за якою подаються документи: вул. Житомирська, 31, м. Звягель, Житомирська область, 11706, каб. 1.

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 10 травня 2023 року о 13.30 годині за адресою: вул. Житомирська, 31, м. Звягель, Житомирська область, каб. 1.

Управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради

Чат-бот Гаряча лінія