Олена Пчілка очима сучасного підлітка: провели пошуково-дослідний проєкт

2 Квітня 2024, 15:01

У Ліцеї № 11 Звягельської міської ради проходять заходи до 175-річчя від дня народження Олени Пчілки.

Напередодні весняних канікул вчителями естетичного циклу було проведено з учнями 7-Б та 11-Б класів пошуково-дослідний проєкт “Олена Пчілка очима сучасного підлітка”.
Здобувачі освіти досліджували, як багато зробила Олена Пчілка для розвитку талантів та здібностей своїх дітей, дала їм різнобічні знання: навчала музики, малювання, мов, історії, заохочувала до літератури.
Цікаво було дізнатися учням і про те, як протягом усього життя Олена Пчілка наполегливо боролася за майбутнє відродження національної культури, мистецтва та літератури; за право дорослих і дітей говорити, писати й друкувати книжки рідною мовою.
Велику увагу берегиня родини приділяла вихованню та навчанню дітей, щоб вони шанували свій рідний край, звичаї, традиції та обряди.

Учасники заходу поділились і своїми сімейними традиціями, коли родина збирається за столом, вечеряє, ділиться враженнями та подіями, які сталися сьогодні та заплановані на наступний день. Такі чаювання не тільки зближують родину, а й акцентують увагу на вихованні дітей на культурних традиціях свого народу.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників м.Звягель

#Звягель2024

#ОленаПчілка175

#2024рікОлениПчілкиуЗвягелі

#2024_рік_Олени_Пчілки_у_Звягелі

Чат-бот Гаряча лінія