Онлайн зустріч із представниками Долинської територіальної громади

23 Листопада 2021, 15:11

Керівництво Новоград-Волинської міської територіальної громади в онлайн режимі поспілкувались із представниками Долинської територіальної громади.

Участь у зустрічі, яка відбулась 23 листопада взяли: міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Наталія Борис, Ірина Гудзь, Віталій Якубов, керуючий справам виконавчого комітету міської ради Олександр Доля, керівники галузей.

Під час зустрічі відбулось спілкування із міським головою м. Долина Іваном Дирівом, заступниками міського голови та представниками виконавчого комітету міської ради м. Долина. Кожен із представників управлінь та відділів коротко розповіли про напрямки своєї роботи, зокрема галузі житлово-комунального господарства, освіти, культури, фінансів, охорони здоров’я та медичного забезпечення та інше.

Угода про співпрацю м. Новограда-Волинського із м. Долина була підписана ще у 2009 році, наразі заплановано її поновити.

Міський голова Микола Боровець зазначив: «Дуже приємно, що ми об’єднуємось та спілкуємось на важливі для наших громад теми. Сьогоднішня зустріч – це ще одне підтвердження гарних відносин між громадами. Маю переконання, що співпраця стане рушійною силою для пошуку нових форм та напрацювань, щоб зробити наші міські територіальні громади краще».

За підсумками обговорень вирішено провести обмінні візити делегацій з метою комплексного ознайомлення із функціонуванням галузей громад та презентацією кращих практик.

 

Чат-бот Гаряча лінія