Порядок денний пленарного засідання шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання

23 Листопада 2021, 16:21

Порядок денний пленарного засідання шістнадцятої  сесії міської ради восьмого скликання (25.11.2021)

1. Про звіт міського голови про роботу виконавчих органів міської ради та про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами міської ради у 2021 році.

Доповідач: Боровець Микола Петрович – міський голова.

2. Про звіти посадових осіб міської ради,  яких вона обирає або затверджує.

Доповідачі:

Гвозденко Оксана Василівна – секретар міської ради.

Борис Наталія Петрівна– заступник міського голови.

Гудзь Ірина Леонідівна – заступник міського голови.

Якубов Віталій Олександрович – заступник міського голови.

Доля Олександр Петрович – керуючий справами виконавчого комітету міської ради.

3. Про затвердження основних напрямків стратегічного розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 Доповідач: Боровець Микола Петрович – міський голова.

I. Проекти рішень, які пропонується розглянути за скороченою процедурою

4. Про затвердження Програми про відшкодування витрат з перевезення учнів та педагогічних працівників закладів освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

5. Про затвердження Програми «Соціальний захист вразливих категорій населення на 2022-2026 роки».

6. Про затвердження Програми реалізації заходів на виконання «Конвенції про права дитини» на 2022-2023 роки.

7 (8). Про внесення змін у Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради на 2021 рік.

8 (9). Про внесення змін у Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання» на 2021 рік.

9 (10). Про надання згоди на прийняття майна комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання».

10 (11). Про надання згоди на прийняття майна некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання».

11 (13). Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2018 №631 «Про фінансове стимулювання спортсменів та їх тренерів».

12 (14). Про реорганізацію бібліотек.

13 (15). Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму на території Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2019-2023 роки.

14 (16). Про затвердження Програми висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів через засоби масової інформації на 2022-2025 роки.

Доповідач: Борис Наталія Петрівна– заступник міського голови.

15 (17). Про затвердження Положення про надання адресних грошових допомог громадянам Новоград-Волинської міської територіальної громади.

16 (18). Про внесення змін та доповнень у додаток до рішення міської ради від 23.12.2020 №21 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік».

17 (19). Про внесення доповнень у додаток до рішення міської ради від 23.12.2020 № 51 «Про затвердження плану діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік».

Доповідач: Гудзь Ірина Леонідівна – заступник міського голови.

18 (20). Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання та тарифу на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» на 2021-2022 роки.

19 (21). Про схвалення укладення договору постачання природного газу №8312-НГТ-10 від 10.06.2021 року між Товариством з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» та комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго».

20 (22). Про  включення майна комунальної власності Новоград – Волинської міської  територіальної  громади  до Переліку другого типу.

21 (23). Про включення нежитлового приміщення на вул.Лідівський шлях,32 до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2021 році.

22 (24). Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Новоград-Волинської міської територіальної громади в особі Новоград-Волинської міської ради об’єкта нерухомого майна права державної власності в особі Міністерства Оборони України.

Доповідач: Якубов Віталій Олександрович –заступник міського голови.

23 (25). Про внесення змін до структури Служби охорони громадського порядку Новоград-Волинської міської ради.

24 (26). Про внесення змін до Положення про Почесну грамоту Новоград-Волинської міської ради та Подяку міського голови.

Доля Олександр Петрович – керуючий справами виконавчого комітету міської ради.

25 (27). Про затвердження Програми  профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки.

Доповідач: Пахомов Дмитро Миколайович – начальник районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області

26 (49). Про внесення змін до Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, розташованих на території Новоград-Волинської міської територіальної громади та матеріально-технічного забезпечення Новоград-Волинського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021-2023 роки.

27 (50). Інформація про результати розгляду пропозицій і доручень депутатів міської ради та міського голови, які висловлені під час підготовки та  проведення    дванадцятої сесії міської ради восьмого скликання.

  Доповідач: Гвозденко Оксана Василівна– секретар міської ради.

28 (29). Про внесення змін до складу комісії з ліквідації Новоград-Волинського міського архітектурно-планувального комунального підприємства.

Доповідач: Демяненко Наталія Борисівна – начальник управління-головний архітектор міста управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.

II. Проекти рішень, які потребують обговорення на пленарному засіданні

29 (28). Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік.

Доповідач: Ящук Ірина Климівна – начальник фінансового управління міської ради.

30 (33). Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території м. Новограда-Волинського.

31 (42). Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в межах сіл Великий Молодьків та Груд.

32 (30). Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території м. Новограда-Волинського.

33 (31). Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території м. Новограда-Волинського.

34 (32). Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території м. Новограда-Волинського.

35 (34). Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення Рассадіну А.О.

36 (35). Про заміну сторони договорів оренди землі.

37 (36). Про припинення договорів оренди землі з ТОВ «Міськкомунсервіс».

38 (37). Про затвердження Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам із земель комунальної власності Новоград-Волинської міської територіальної громади.

39 (38). Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин в межах та за межами сіл Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля.  

40 (39). Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в межах сіл Майстрів та Маковиці.

41 (40). Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в селі Наталівка.

42 (41). Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин в межах сіл Наталівка та Олександрівка.

43. Про затвердження технічних документацій із землеустрою для передачі у власність земельних ділянок в межах сіл Великий Молодьків та Груд.

44. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в селі Груд.

45. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в межах сіл Городище, Пилиповичі та Степове.

46. Про передачу у власність земельних ділянок та інші земельні питання в межах та за межами сіл Анета, Городище, Пилиповичі та Степове.

47. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в селі Борисівка.

48. Про передачу у власність земельної ділянки та інші питання земельних відносин за межами сіл Борисівка та Дідовичі.

Доповідач: Демяненко Наталія Борисівна – начальник управління-головний архітектор міста управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.

49 (51). Звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості грубого наступу на фінансову спроможність місцевого самоврядування.

Доповідач: Ващенко Олег Миколайович – депутат міської ради.

Різне

50 (52). Інформація про стан безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів в аптеках Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Доповідач: Борис Наталія Петрівна– заступник міського голови.

51. Інформація про результати розгляду звернень депутатів міської ради, прийнятих на пленарних засіданнях сесій міської ради.

Доповідач: Гвозденко Оксана Василівна– секретар міської ради.

З усіма проєктами рішень чергової сесії міської ради можна ознайомитись на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради за посиланням: https://info.nvrada.gov.ua/…/category/listopad-2021-prmr/

 

Чат-бот Гаряча лінія