Онлайн-зустріч з Посольством Латвії в Україні

11 Березня 2021, 17:32

Відбулась робоча онлайн-зустріч з Посольством Латвії в Україні за участю Посла Латвії в Україні, Голови парламентської Групи, депутатів Сейму Латвії та мерів латвійських міст з метою налагодження співпраці задля розвитку регіонів. На зустрічі були присутні міський голова Микола Боровець, заступниці міського голови Ірина Гудзь та Наталія Борис, депутат міської ради Олександр Широкопояс та головний спеціаліст організаційного відділу Ольга Яровая.

В цілому, в онлайн-зустрічі взяли участь 49 представників 12 міст і регіонів України, а також 10 міст і органів місцевого самоврядування Латвії. Зокрема, з української сторони взяли участь мери, їх заступники та уповноважені представники таких міст як: Новоград-Волинський, Київ, Харків, Чернігів, Івано-Франківськ, Львів, Миргород, Бровари, Славутич, Трускавець, Яремче, Ніжин, а також керівництво Чернігівської області, від латвійської сторони-міста, що входять до Асоціації великих міст Латвії: Рига, Єлгава, Юрмала, Даугавпілс, Лієпая, Резекне, Вентспілс, Валмієра, Єкабпілс, а також місто Огре, яке є кандидатом на приєднання до Асоціації.

Обговорено можливість реалізації спільних проєктів з використанням кращих практик Європейського Союзу у співпраці з латвійськими муніципалітетами.

Було наголошено про активізацію ділових та бізнесових контактів між двома країнами на регіональному рівні. З цією метою, Посол України закликав українські міста взяти участь у виставкових заходах, що заплановані у цьому році в Латвії («Balttour 2021», 23-25 квітня та «Riga Food 2021», 9-11 вересня). Посольство України та «Український торговий дім» (Латвія).

Під час онлайн-зустрічі міський голова Микола Боровець зазначив, що Новоград-Волинська міська територіальна громада готова до співпраці та переймати досвід інших міст. Зокрема, досвід м. Дрогобич у питанні переробки сміття.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія