Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

11 Березня 2021, 19:05

Ситуація із захворюванням на COVID-19 у Новоград-Волинській міській територіальній громаді залишається складною. У зв’язку із цим під головуванням міського голови Миколи Боровця було проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянули два питання та прийняли такі рішення:

1. Про організацію роботи навчального процесу у закладах освіти та культури на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

  • Відновити освітній процес у формі очного навчання для учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти на території Новоград-Волинської міської територіальної громади з 15 березня 2021 року.
  • Відновити роботу закладів дошкільної освіти – ДНЗ №1 «Джерельце» та ДНЗ №5 «Віночок» з 15 березня 2021.
  • Призупинити роботу закладу дошкільної освіти – ДНЗ №4 «Сонечко» до 19 березня 2021 року.
  • Завідувачам закладів дошкільної освіти та директорам закладів загальної середньої освіти здійснювати контроль за дотриманням протиепідемічних заходів щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції у підпорядкованих закладах.
  • Керівникам закладів фахової передвищої освіти та керівнику вищого професійного училища здійснювати навчальний процес у режимі онлайн (дистанційно).
  • Продовжити навчальний процес у Школі мистецтв міста Новограда-Волинського у формі дистанційного навчання на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Новоград-Волинської міської  територіальної громади.
  • Роботу творчих колективів міського Палацу культури ім. Лесі Українки проводити у режимі онлайн на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Новоград-Волинської міської  територіальної громади.
  • Призупинити відвідування відвідувачами бібліотек та музеїв на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

2. Про заходи щодо протидії поширення коронавірусної хвороби на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» в редакції постанов Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. № 104 та від 24 лютого 2021 р. № 154:

1. Заборонити з 12 березня 2021 року на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Новоград-Волинської міської територіальної громади здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів (посадки та висадки) автомобільним, залізничним транспортом, крім транзитних перевезень та перевезень:

– легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування дітей віком до 14 років;

– службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;

– пасажирів спеціальними залізничними рейсами у внутрішньому сполученні, рішення щодо яких приймається в кожному конкретному випадку перевізником за заявками обласних державних адміністрацій за погодженням з Міністерством інфраструктури та Міністерством охорони здоров’я, а також у приміському залізничному сполученні за рішенням перевізника, прийнятим за поданням чи за погодженням з обласною державною адміністрацією.

2.  З метою забезпечення безперебійного функціонування соціально важливих підприємств, установ та організацій  забезпечити здійснення перевезення автомобільним транспортом із позначкою «СЛУЖБОВЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ» пасажирів, які мають технологічну картку на проїзд (зокрема працівників закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, освіту, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл) з інтервалом руху: ЩОДЕННО з 06:00 год. до 10:00 год. та з 17:00 год. до 21:00 год. у службовому режимі у відповідності до раніше затверджених та погоджених з Новоград-Волинським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області графіків руху на маршрутах – №1, №3, №8 та №14.

Дозволяється також здійснення перевезень автомобільним транспортом із позначкою «СЛУЖБОВЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ» пасажирів із дітьми до 14 років.

Перевезення здійснювати за умови дотримання всіх санітарних та протиепідемічних заходів.

Перевізникам забезпечити інформування на зупинках пасажирів щодо перевезення працівників соціально важливих підприємств, установ та організацій виключно за наявності технологічної картки.

3. Перевезення пасажирів службою «Таксі» здійснювати виключно за умови дотримання всіх санітарно-епідемічних вимог (обов’язкова наявність засобів індивідуального захисту – маски, респіратара та рукавичок, а також антисептичних засобів для проведення дезінфекції).

4. Управлінню освіти і науки міської ради забезпечити використання шкільного автобуса для перевезення учнів 1-4 класів та педагогічних працівників до місця навчання у селах Новоград-Волинської міської територіальної громади та зворотному напрямку. 

5. Керівникам підприємств та установ, організацій незалежно від форми власності надати відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради списки працівників, які потребують проїзду в громадському транспорті для видачі їм транспортної картки з метою забезпечення своєчасного прибуття на робоче місце.

6. Тимчасово призупинити пільгове (безоплатне) перевезення пасажирів у громадському транспорті на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Шановні жителі громади! Прохання з розумінням віднестися до встановлених обмежень, оскільки наше здоров’я у наших руках!

Бережіть себе та своїх рідних!

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія