Опрацювали питання реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

19 Березня 2019, 20:54

18 березня 2019 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулася нарада з питань реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

На нараді було обговорено умови проведення конкурсу відеоробіт «Сім’я без насильства: сучасний погляд української молоді». Конкурс буде проводитися на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади, організаторами якого є управління у справах сім’ї, молоді фізичної культури та спорту спільно з управлінням освіти і науки міської ради та службою у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та інших організацій і відомств.

Основними цілями і завданнями Конкурсу є:

• залучення уваги широкої громадськості до трьох актуальних проблем: насильству в сім’ї, торгівлі людьми і будь-яким проявом гендерної дискримінації шляхом опосередкованого звернення до його представників через дитячу аудиторію;

• звернути увагу молоді на проблематику насильницьких дій зі сторони дорослих, та шляхи їх уникнення.

Під час проведення наради управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради і службою у справах дітей було презентовано ескізи соціальної реклами, яку буде розміщено на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади.

Начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук розповіла про роботу з дітьми по формуванню ненасильницької поведінки, яку проводять психологи, соціальні педагоги, класні керівники, вчителі предметники.

Заступник міського голови Оксана Гвозденко підняла питання щодо створення притулків для жертв домашнього насильства та про організацію роботи з кривдниками.

Також Оксана Василівна наголосила на потребі створення мобільної бригади та доручила підготовку відповідного проекту розпорядження міського голови начальнику управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярославу Цибі.

Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відповідно до доручення даного на попередній нараді з питань реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, було підготовлено листи до підприємств міста щодо розповсюдження соціальної реклами з питань протидії домашньому насильству на продукції власного виробництва.
 

 

Чат-бот Гаряча лінія