Відбулась зустріч з проектантом з виготовлення проектно-кошторисної документації з реставрації будівлі міського Молодіжного центру

8 Квітня 2019, 15:01

5 квітня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів зустріч з проектантом з виготовлення проектно-кошторисної документації з реставрації будівлі міського Молодіжного центру – ТОВ Творча архітектурна майстерня «Ю.Лосицький».

Участь у обговоренні напрацювань та подальших кроків з відновлення пам’ятки архітектури місцевого значення взяли секретар міської ради Василь Остапчук, заступники міського голови Оксана Гвозденко та Анатолій Легенчук, т.в.о. начальника фінансового управління міської ради Валентина Іваненко, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитро Гудзь та інженер з технічного нагляду за будівництвом Микола Соловей.

Зокрема, проектанти зауважили, що ними зроблено геологічне вишукування по об’єкту та ознайомили учасників наради з рішенням по планувальній частині архітектурного розділу проектно-кошторисної документації. За наявності фінансування проектант зазначив, що закінчення виготовлення проектно-кошторисної документації з реставрації будівлі міського Молодіжного центру можна очікувати до липня.

Нагадаємо, що 29 березня міський голова Віктор Весельський провів засідання погоджувальної ради за участі радника міського голови з питань культури Миколи Мартинюка, члена виконавчого комітету міської ради, тренера секції Кіокушин-кан карате КДЮСШ Олександра Гордієнка, президента федерації боксу м. Новоград-Волинський та президента спортивного клубу «Євробокс» Леоніда Плісака, представників громадськості, де було обговорено питання відновлення пам’ятки архітектури місцевого значення.

За результатами члени погоджувальної ради вирішили внести на розгляд чергової сесії міської ради першим питанням внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, в частині виділення 360 тис. грн. на оплату підряднику проведених першочергових протиаварійних заходів по об’єкту та виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації з реставрації будівлі міського Молодіжного центру,загальна вартість яких складає 1 млн. 197 тис. грн.

Відтак, з метою узгодження усіх питань, відповідні пропозиції будуть детально опрацьовані на засіданнях постійних комісій міської ради та розглянуті на засіданні 31-ї сесії міської ради 25 квітня 2019 року.

 

Чат-бот Гаряча лінія