Організаційний відділ міської ради: функції та завдання

17 Січня 2018, 14:38

17 січня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів робочу нараду з працівниками (Марчук Н.В., Кривенко О.Г., Шейко Т.М.) організаційного відділу міської ради, який очолює заступник керуючого справами виконавчого комітету, начальник організаційного відділу міської ради Ніна Марчук.

Організаційний відділ міської ради займається важливою роботою із питань організації та забезпечення діяльності депутатів міської ради та її виконавчого комітету. Зокрема, забезпечує підготовку до проведення пленарних засідань міської ради. На пленарних засіданнях міської ради організаційний відділ також виконує функції секретаріату.  

Відділ організовує за погодження секретаря міської ради Олени Пономаренко попереднє обговорення проектів рішень ради депутатами міської ради на засіданнях погоджувальної ради та постійних комісій міської ради, узагальнює зауваження та пропозиції постійних комісій  до проектів  рішень міської ради, забезпечує своєчасне доведення висновків та рекомендацій постійних комісій до виконавців.

Також організаційний відділ готує проекти рішень міської ради, рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови з питань, віднесених до компетенції відділу;  одержує від відділів, управлінь, служб міської ради, підприємств, установ і організацій матеріали, необхідні для підготовки питань, що вносяться на розгляд міської ради та її виконавчого комітету.

Здійснює контроль за підготовкою проектів рішень міської ради та їх своєчасного оприлюднення на офіційному сайті міської ради.  

Крім того, працівники організаційного відділу міської ради оформляють матеріали сесій та протоколи пленарних засідань міської ради і забезпечують облік зауважень та пропозицій, готують довідки  та звіти з питань  роботи міської ради, постійних комісій.

Це далеко не повний перелік завдань організаційного відділу міської ради. Лише у 2017 році відділом організовано підготовку та проведення 7 пленарних засідань сесій міської ради з відповідними вищезазначеними заходами, в тому числі 2 пленарних засідання позачергових сесій міської ради, 17 засідань погоджувальної ради, 48 засідань постійних комісій міської ради. За цей період міською радою прийнято 196 рішень.

Тому, під час зустрічі із працівниками організаційного відділу міської ради, міський голова Віктор Весельський відмітив важливість роботи структурного підрозділу та дав ряд доручень, що стосувалися питань організації та забезпечення діяльності секретаря міської ради, депутатів міської ради та її виконавчого комітету.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія