Особистий прийом громадян міським головою

9 Серпня 2019, 16:39

З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення та відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», керівництвом міської ради проводиться особистий прийом громадян.

У п’ятницю, 9 серпня 2019 року міський голова Віктор Весельський у каб. 1 міської ради провів особистий прийом громадян. До очільника міста звернулося 7 мешканців Новограда-Волинського, звернення яких потребували підтримки з боку міської влади.

У ході прийому новоград-волинцями піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади, які стосувалися: житлово-комунального господарства (ремонту дороги, вирішення питання надання житла переселенцям, облаштування благоустрою фортеці, тощо) земельних питань (спори з сусідами), охорони здоров’я (обстеження, оперативного лікування), вирішення особистих питань, тощо.

Взагалі усі громадяни, які звернулися на прийом до міського голови Віктора Весельського, отримали необхідні відповіді та консультації. За результатами розгляду заяв, очільник міста дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів міської ради опрацювати порушені під час прийому громадянами питання та в межах чинного законодавства надати допомогу у їх вирішенні.

 

Чат-бот Гаряча лінія