Останній дзвоник у Ліцеї №4

31 Травня 2024, 15:24
В останній день травня у гімназіях та ліцеях громади пролунали традиційні звуки останнього дзвоника.
У Ліцеї №4 свято розпочалося з вітального слова директорки закладу, яка подякувала учням за їх старання, вчителям — за невтомну працю, а батькам — за підтримку та розуміння. Опісля до слова запросили міського голову Миколу Боровця. Міський голова висловив щиру подяку колективу ліцею за їхню відданість освіті та побажав учням подальших успіхів у навчанні та житті.
Окрім урочистих промов, свято прикрасили виступи учнів ліцею, які демонстрували свої таланти у танцях, піснях та віршах.
Особливо зворушливим був момент, коли випускники поклали квіти до меморіальної дошки загиблим випускникам-Захисникам. Хвилиною мовчання згадали тих, завдяки кому діти можуть здобувати освіту та розвиватися.
Кульмінацією події став традиційний дзвін дзвоника, який символізує прощання з навчальним роком. Право продзвеніти останній дзвоник надали випускникам ліцею.
Після офіційної частини учні, вчителі та батьки мали змогу поспілкуватися у неформальній обстановці, зробити спільні фотографії та обговорити плани на літо. Для випускників цей день став особливо пам’ятним, адже він знаменує початок нового етапу їхнього життя.
Чат-бот Гаряча лінія